3 טיולי ג'יפים שאתם חייבים לעשות

תוכן עניינים

טיול ג'יפים היא אחת החוויות המדהימות שיכולות להיות ואחד היתרונות המובהקים שלה טמון בכך שמדובר בחוויה שמתאימה לכולם, תמיד.

זאת חוויה אינטנסיבית, אבל היא גם מבוקרת ולכן מדובר באטרקציה מדהימה ומרגשת שמתאימה לכל הגילאים.

אחת הדרכים למצות טיול ג'יפים וליהנות ממלוא הפוטנציאל שלו היא במסגרת המשפחתית. הרבה פעמים אנחנו שוברים את הראש בניסיון למצוא איך לגוון את החופשות המשפחתיות והזמן המשותף ואילו טיולי ג'יפים למשפחות מספק פתרון אולטימטיבי, חווייתית, מהנה וכזה שמתאים באמת לכל המשפחה.

למעשה טיולי ג'יפים למשפחות לדוגמה היא אחת החופשות המועדפות על משפחות בארץ וברחבי העולם כולו. אנשים רוכשים ג'יפים במיוחד כדי לצאת איתם לשטח, על כל מה שמשתמע מכך, אבל כמובן שלא חייבים להשקיע מאות אלפי שקלים בג'יפ ועוד עשרות אלפי שקלים בתיקון לאחר כל יציאה לשטח על מנת ליהנות מהרפתקה המופלאה הזאת שנקראת טיולי ג'יפים למשפחות או באשר הם.

 

להיחשף לעולם- לטעום את הכול

טיולי ג'יפים למשפחות או בכל הרכב אחר הם חוויה מהנה שלא דורשת הרבה. ג'יפ, חברה טובה, מדריך מקצועי ושטח. שטח יש בישראל ויש גם בשפע בעולם. בארץ ההתארגנות לקראת טיולי ג'יפים למשפחות היא יותר שגרתית ונוחה, וגם אפשר לצאת לטיול של יום אחד, אפילו בלי לינה מחוץ לבית. בחו"ל לעומת זאת זה פרויקט מסוג אחר שדורש התארגנות אחרת ובכל זאת מדובר על חוויה בלתי נשכחת שכל רגע ממנה הוא פשוט תענוג צרוף.

 

אז הנה 3 טיולי הג'יפים שאתם פשוט חייבים לעשות:

  1. טיול ג'יפים בדרום- בין אם בערוץ של נחל, במכתש או בכל פינה שתתקעו בה את האצבע על המפה במדבר תזכו לחוויית טיולי ג'יפים למשפחות מדהימה ומהנה במיוחד שיכולה להיות כאמור במשך יום אחד בלבד, ללא לינה ויכולה להיות טיול ארוך בן כמה ימים והרבה מאד חוויות בלתי נשכחות.
  2. מדבריות העולם- החל מסיני דרך מרוקו ועד לארצות הברית, דרום אמריקה ובעצם כל חוויה מדברית בעולם תעניק את חווית המדבר הישראלית, לחובבי המדבר, רק בהיקף הרבה יותר גדול ודרמטי.
  3. טיולי מים הם האלטרנטיבה למדבר ומספקים חוויה רטובה ואלטרנטיבית למדבר הצחיח. עדיין אותו אתגר, אותו הכיף ואותה החוויה של טיולי ג'יפים למשפחות רק בהגשה רטובה עם נוף ירוק.

לסיכום, אם אתם רוצים להעניק למשפחה חוויה אחרת, מרתקת, מרגשת, מסעירה ומגבשת צאו יחד לטיול ג'יפים, אפילו בן כמה ימים. ההמלצה תמיד לצאת לשטח עם מדריך על מנת להבטיח את מלוא ההנאה לצד מלוא הבטיחות, בעיקר אם אתם לא מורגלים בשטח. קחו בחשבון שבעיקר במדבר עלולים להיות סיכונים משמעותיים של הצפות, לכן חשוב מאד לעשות את הדברים בצורה זהירה, מתוכננת ובכל מקרה לקבל ליווי של אנשי מקצוע בתהליך.

 

רכב

מטוס נייר מעופף
תוכן עניינים
רוצים לפרסם אצלנו כתבה? צרו קשר!
מאמרים נוספים