אוהבים פוקר? טורנירי הפוקר המובילים בעולם שחייבים להכיר

תוכן עניינים

פוקר הוא משחק קלפים פופולרי המשלב מיומנות ואסטרטגיה, וטורנירי פוקר הם דרך מצוינת לשחקנים להתחבר עם אחרים, לשפר את המיומנויות שלהם ואולי גם לזכות בפרסים כספיים מרשימים. הנה כמה מטורנירי הפוקר המובילים בעולם שחובבי פוקר מתחילים, מנוסים וכאלה שנמצאים באמצע חייבים להכיר.

 

סדרת הפוקר העולמית (World Series of Poker – WSOP)

סדרת הפוקר העולמית, המתקיימת מדי שנה בלאס וגאס, היא אחד הטורנירים הגדולים והיוקרתיים ביותר בעולם הפוקר. האירוע המרכזי הוא טורניר עם דמי כניסה של $10,000, שמושך אליו את טובי השחקנים מכל רחבי העולם.

בנוסף לאירוע המרכזי, ה-WSOP כולל עשרות טורנירים נוספים במגוון רחב של פורמטים ומשחקים, כולל פוקר אומהה, רז וסטאד. האירוע נערך בדרך כלל בחודשים יוני ויולי ומציע חוויית פוקר שאין שנייה לה, עם אפשרויות לשחקנים בכל הרמות, מהמתחילים ועד המנוסים ביותר.

פּוֹקֶר

סבב הפוקר האירופי (European Poker Tour – EPT)

סבב הפוקר האירופי הוא אחד מסבבי הפוקר המובילים בעולם. הוא מתקיים בערים מרכזיות ברחבי אירופה, כמו ברצלונה, פראג ומונאקו. ה-EPT מציע טורנירים עם דמי כניסה מגוונים, המתאימים לשחקנים ברמות שונות שגם מגיעים עם ניסיון אונליין מאתרים כגון בט 365 ואחרים.

כל אירוע בסבב כולל מספר טורנירים גדולים, כשהאירוע המרכזי הוא טורניר עם פרסים כספיים גבוהים. הסבב מושך אליו שחקנים מקצוענים וחובבים מכל רחבי אירופה והעולם, ומציע פרסים כספיים גבוהים וחוויית משחק ברמה עולמית. ה-EPT הוא מקום מצוין לשחקנים שרוצים לשחק בטורנירים בינלאומיים ברמה גבוהה.

 

הפוקר קלאסיק של אוסי מיליונס (Aussie Millions Poker Championship)

אוסי מיליונס הוא טורניר הפוקר הגדול והיוקרתי ביותר באוסטרליה, והוא מתקיים מדי שנה בקזינו Crown במלבורן. מלבד האירוע המרכזי, מתקיימים באוסי מיליונס מספר טורנירים נוספים בפורמטים שונים, כולל משחקי קאש וטורנירים צדדיים.

האירוע מושך אליו שחקנים מובילים מכל רחבי העולם, וכולל גם פעילויות חברתיות ואירועי בידור שבדרך כלל מזוהים עם אתרי הימורים וכאן מוסיפים לחוויית הפוקר הכוללת. אוסי מיליונס הוא יעד מצוין לשחקנים המחפשים חוויית פוקר בינלאומית באווירה ייחודית.

 

הסבב העולמי בפוקר (World Poker Tour – WPT)

הסבב העולמי בפוקר הוא סדרת טורנירים בינלאומית הנערכת בערים שונות ברחבי העולם, כולל ארצות הברית, אירופה ואסיה. הסבב כולל מספר אירועים מרכזיים בכל עונה, והאירועים משודרים בטלוויזיה, מה שמוסיף למעמדו היוקרתי.

כל אירוע בסבב מציע מגוון טורנירים, כשהאירוע המרכזי הוא טורניר עם דמי כניסה גבוהים ופרסים כספיים גדולים. בין היעדים הפופולריים נמנים לוס אנג'לס, לאס וגאס, מונטריאול וברצלונה. ה-WPT מציע חוויית פוקר מקצועית ומרגשת, עם הזדמנויות רבות לשחקנים בכל הרמות.

 

איך יודעים האם כדאי להגיע לטורניר?

אפשר לצבור ניסיון או להגיע לטורניר ולהתרשם. עם הזמן, לומדים את החוקים ומתחילים אולי גם להרוויח.

פּוֹקֶר

מטוס נייר מעופף
תוכן עניינים
רוצים לפרסם אצלנו כתבה? צרו קשר!
מאמרים נוספים